Contact

O.L.V. Zutendaal

Schuttersgilde

Lid worden? Wens je de zaal te huren voor een feest of voor een BBQ? Aarzel dan niet om ons te contacteren!

Tel.: "089 61 36 11" of "0474 46 05 25"

Schutterslokaal O.L.V. Zutendaal


Mail: Geen mail beschikbaar, om de zaal te huren bel je André op "089 61 36 11" of "0474 46 05 25"


Adres: Liseveldweg 1, 3690 Zutendaal

Parking: Liseveldweg 1, 3690 Zutendaal (om deze te bereiken rij je tot het einde van Blookbergstraat).

Bestuurslid Keizer André Meuwissen

Ondervoorzitter Verbond Zand- en Leemstreek


Mail: André.Meuwissen@olvZutendaal.be

Tel.: 089 61 36 11 of 0474 46 05 25


Via André kan je de zaal huren!

Bestuurslid Herman Gregoor


Mail: Herman.Gregoor@olvZutendaal.be

Tel.: /

Bestuurslid Herman Vanhengel


Mail: Herman.Vanhengel@olvZutendaal.be

Tel.: /

Lid Josée Bijnens


Mail: Josée.Bijnens@olvZutendaal.be

Tel.: /

Lid Maarten Schrijvers


Mail: Maarten.Schrijvers@olvZutendaal.be

Tel.: /

Lid Koningin Vera Wouters


Mail: Vera.Wouters@olvZutendaal.be

Tel.: /

Lid Kristof Wagemans


Mail: Kristof.Wagemans@olvZutendaal.be

Tel.: /

Lid Bernadette Vanhengel


Mail: Bernadette.Vanhengel@olvZutendaal.be

Tel.: /

Lid Nick Maris


Mail: Nick.Maris@olvZutendaal.be

Tel.: /