Contact

O.L.V. Zutendaal

Schuttersgilde

Lid worden? Wens je de zaal te huren voor een feest of voor een BBQ? Aarzel dan niet om ons te contacteren!

Schutterslokaal O.L.V. Zutendaal

 

Mail: Geen mail beschikbaar, om de zaal te huren bel je Edgard op: 089 / 61 25 22

Tel.: 089 / 61 48 11 (Tf nr van het lokaal zelf)

Adres: Liseveldweg 1, 3690 Zutendaal

Parking: Liseveldweg 1, 3690 Zutendaal

Bestuurslid Voorzitter Edgard Seurs

 

Mail: Geen mail beschikbaar, om de zaal te huren bel je Edgard op: 089 / 61 25 22

Tel.: 089 / 61 25 22

Bestuurslid Keizer André Meuwissen

Ondervoorzitter Verbond Zand- en Leemstreek

 

Mail: André.Meuwissen@olvZutendaal.be

Tel.: /

Bestuurslid Herman Gregoor

 

Mail: Herman.Gregoor@olvZutendaal.be

Tel.: /

Bestuurslid Herman Vanhengel

 

Mail: Herman.Vanhengel@olvZutendaal.be

Tel.: /

Bestuurslid Koning Frank Vanhengel

 

Mail: Frank.Vanhengel@olvZutendaal.be

Tel.: /

Lid Koningin Vera Wouters

 

Mail: Vera.Wouters@olvZutendaal.be

Tel.: /

Lid Ere Keizerin Gertruda Bijnens

 

Mail: Gertruda.Bijnens@olvZutendaal.be

Tel.: /

Lid Elke Geusens

 

Mail: Elke.Geusens@olvZutendaal.be

Tel.: /

Lid Mieke Moennekens

 

Mail: Mieke.Moennekens@olvZutendaal.be

Tel.: /

Lid Josée Bijnens

 

Mail: Josée.Bijnens@olvZutendaal.be

Tel.: /

Lid Inge Westhovens

 

Mail: Inge.Westhovens@olvZutendaal.be

Tel.: /

Lid Bernadette Vanhengel

 

Mail: Bernadette.Vanhengel@olvZutendaal.be

Tel.: /

Lid Corneel Lenaerts

 

Mail: Corneel.Lenaerts@olvZutendaal.be

Tel.: /

Lid Patricia Vrancken

 

Mail: Patricia.Vrancken@olvZutendaal.be

Tel.: /

Lid Maarten Schrijvers

 

Mail: Maarten.Schrijvers@olvZutendaal.be

Tel.: /

Lid Wim Van Damme

 

Mail: Wim.Van.Damme@olvZutendaal.be

Tel.: /

Lid Tim Vanhengel

 

Mail: Tim.Vanhengel@olvZutendaal.be

Tel.: /

Lid Sven Vanhengel

 

Mail: Sven.Vanhengel@olvZutendaal.be

Tel.: /

Lid Nico Vanhengel

 

Mail: Nico.Vanhengel@olvZutendaal.be

Tel.: /

Lid Nick Maris

 

Mail: Nick.Maris@olvZutendaal.be

Tel.: /